BIESZCZADY

Bieszczady to jeden z najciekawszych regionów w Polsce. Znajduje się daleko od cywilizacji, na południowo-wschodnim skraju Polski i trzyma nadzwyczajny złowrogi czar. W lasach Bieszczadów zamieszkują wilki, niedźwiedzie, żubry i jelenie, jak również bardzo rzadki orzeł. Bieszczadzki Park Narodowy obejmuje dużą część tego regionu.

CO PRZYCIĄGA PRZYJACIÓŁ BIESZCZAD W TO MIEJSCE?

Jest to szczególny krajobraz, w większości górski a zarazem delikatny jednocześnie. Najbardziej charakterystyczne są jego pastwiska - oraz rozległe łąki w górach. Dzięki wysokiej połoninie wedrowanie w Bieszczadach jest proste i bardzo atrakcyjne.

OKOLICE CHATKI

Łączki koło Leska to mała malownicza miejscowość nad Sanem, na trasie prowadzącej do Cisnej i Polańczyka. Naturalne warunki i atrakcje przyrodnicze czynią z tego miejsca raj dla wędkarzy, grzybiarzy, turystki pieszej, rowerowej oraz dla tych, którzy szukają idealnego miejsca typu brainstorming. Pora zimowa jest także idealnym czasem dla miłośników nart, którzy będą mogli cieszyć się bliskością trasy narciarskiej „za górką” na Weremieniu.